KONTAKTINFORMASJON

TELEFON

E-POST

Avd.
Stavanger

Breimyra 16
4344 Bryne

Avd. Kristiansand

Topdalsveien 23
4635 Kr.sand

Avd.
Oslo

Hellenvegen 1
2022 Gjerdrum

ANSATTE

Avdeling Stavanger

Tore

Daglig leder

tore@tgp.no

Linda

Kontormedarbeider

linda@tgp.no

Kim Jarle

Lager og logistikkansvarlig

kim@tgp.no

Lukasz

Servicemekaniker

lukasz@tgp.no

Pawel

Servicemekaniker

pawel@tgp.no

Herman

Servicemekaniker

herman@tgp.no

Avdeling Kristiansand

Robert

Avd.leder Kristiansand

robert@tgp.no

Tord

Salgssjef for mørtelpumper og mørtelprodukter

tord@tgp.no

Thor Andrè

Servicemekaniker og lager

thor@tgp.no

Ingunn

Kontormedarbeider

ingunn@tgp.no

Avdeling Oslo

Paul Magne

Salgsleder for betongpumper, betongbiler og båndbiler

pm@tgp.no

Ronny

Servicemekaniker

ronny@tgp.no

Egil

Servicemekaniker og lager

egil@tgp.no